Aleksandra Zyguła
Lek. med.
Aleksandra Zyguła
Umów się na wizytę


O mnie

W 2010 roku ukończyłam II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po stażu podyplomowym rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM, Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka przy ul. Starynkiewicza. W Klinice nieustannie poszerzam swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną, a moimi głównymi zainteresowaniami są diagnostyka niepłodności oraz leczenie technikami wspomaganego rozrodu. Od 2013 roku rozpoczęłam studia doktoranckie na I Wydziale Lekarskim WUM. W stosunku do pacjenta najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście oraz skuteczna pomoc w określonych problemach.

Leczone choroby

 • Diagnostyka niepłodności, leczenie technikami wspomaganego rozrodu
 • Hormonalna terapia zastępcza
 • Leczenie infekcji
 • Poradnictwo antykoncepcyjne
 • Prowadzenie ciąży
 • Zaburzenie miesiączkowania

Wykonywane zabiegi i badania

 • Badania ginekologiczne w położnictwie
 • Badanie piersi
 • Pobieranie cytologii
 • Pobieranie testów DNA-HPV
 • Zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych

Ceny wizyt

USGod 190 zł 
Konsultacje ginekologiczne 180 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Czwartek15:00 - 20:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies