Aleksandra Zyguła
Lek. med.
Aleksandra Zyguła
Umów się na wizytę


O mnie

W 2010 roku ukończyłam II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po stażu podyplomowym rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM, Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka przy ul. Starynkiewicza. W Klinice nieustannie poszerzam swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną, a moimi głównymi zainteresowaniami są diagnostyka niepłodności oraz leczenie technikami wspomaganego rozrodu. Od 2013 roku rozpoczęłam studia doktoranckie na I Wydziale Lekarskim WUM. W stosunku do pacjenta najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście oraz skuteczna pomoc w określonych problemach.

Leczone choroby

 • Diagnostyka niepłodności, leczenie technikami wspomaganego rozrodu
 • Hormonalna terapia zastępcza
 • Leczenie infekcji
 • Poradnictwo antykoncepcyjne
 • Prowadzenie ciąży
 • Zaburzenie miesiączkowania

Wykonywane zabiegi i badania

 • Badania ginekologiczne w położnictwie
 • Badanie piersi
 • Pobieranie cytologii
 • Pobieranie testów DNA-HPV
 • Zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych

Ceny wizyt

USGod 190 zł 
Konsultacje ginekologiczne 180 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Czwartek15:00 - 20:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies