Aleksandra Zielińska
Lek. med.
Aleksandra Zielińska
Umów się na wizytę

O mnie

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego I Wydziału Lekarskiego (2009r.), a także ukończyłam studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania w Ochronie Zdrowia na Warszawskim Uniwersytecie (2011r.). W 2015 r. uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie Medycyny Rodzinnej.
Na co dzień pracuję w przychodniach, przyjmując dorosłych i dzieci od 4 r. ż. Z uwagą i empatią podchodzę do każdej potrzeby zgłaszanej przez pacjenta, aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.

Specjalizacje

  • Medycyna Rodzinna

Leczone choroby

  • Nadciśnienie tętnicze
  • Choroby układu oddechowego
  • Choroby układu narządu ruchu
  • Infekcje

Kursy i staże

  • Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach i konferencjach związanych z moją pracą.

Znajomość języków

  • Angielski

Ceny wizyt

Konsultacja internistyczna150 zł
Konsultacja pediatryczna180 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Czwartek15:00-20:00Przychodnia MULTI MED
ul. Grochowska 234/240, Warszawa - Praga-Południe
Sobota08:00-14:00Przychodnia MULTI MED
ul. Grochowska 234/240, Warszawa - Praga-Południe

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies