Agnieszka Osiadło
Lek. stom.
Agnieszka Osiadło
Chcesz umówić wizytę?
Zadzwoń:
+48 22 636 47 74

O mnie

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbywała w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Jej główne zainteresowania to leczenie wad zgryzu dzieci i dorosłych. W swojej praktyce nastawiona jest na leczenie bez usuwania zębów przy pomocy aparatów dodatkowych jak Lip Bumper i GMD. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w celu zagwarantowania pacjentom najwyższego standardu usług stomatologicznych.

Leczone choroby

  • Wady zgryzu dorosłych
  • Wady zgryzu dzieci

Wykonywane zabiegi i badania

  • Aparaty ruchome
  • Aparaty stałe estetyczne
  • Aparaty stałe metalowe

Ceny wizyt

Wizyta ortodontycznaod 100 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek9:00-12:00Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies