Agnieszka Matysiak
Lek.
Agnieszka Matysiak
Umów się na wizytę

O mnie

W 2005 r. ukończyłam I wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wynikiem bardzo dobrym. Od 2010 r. jestem związana ze Szpitalem Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie, gdzie ukończyłam specjalizację w zakresie położnictwa, ginekologii. Głównym obszarem moich zainteresowań są różne aspekty prowadzenia ciąży, diagnostyka prenatalna oraz endokrynologia ginekologiczna.

Wykonywane zabiegi i badania

  • USG ciąży
  • USG ginekologiczne

Ceny wizyt

USGod 220 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek

12.30-17.30

Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Piątek8:00-13:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies