Agata Woźniak-Wiertlewska
Tech.
Agata Woźniak-Wiertlewska
Chcesz umówić wizytę?
Zadzwoń:
+48 22 636 47 74

O mnie

Jestem fizjoterapeutą z ponad dwudziestoletnim stażem. Wiedzę i praktykę zdobywałam w szpitalach konstancińskich, a następnie przychodniach warszawskich. Od 15tu lat pracuję w Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED, gdzie pomagam pacjentom odzyskiwać sprawność, pokonywać ból i cieszyć się z osiągniętego celu. Sport to towarzysz mojego życia, ruch w każdej jego postaci stanowi ważny element profilaktyki wielu chorób, co staram się uświadomić moim pacjentom. Interesuje mnie medycyna holistyczna, ciało, ­­umysł i emocje człowieka, które stanowią całość i pozwalają dotrzeć do prawdziwej przyczyny choroby.

Szkolenia

  • w zakresie obsługi urządzeń; laser wysokoenergetyczny, fala uderzeniowa, pole wysokiej częstotliwości
  • realizacja świadczeń z zakresu rehabilitacji leczniczej

Kursy

  • naukowo-szkoleniowy PTTS; staw kolanowy, barkowy, skokowy (wszystkie części)
  • kinesjology taping – Senderek
  • tapingu rehabilitacyjnego – Tittinger
  • manipulacji I mobilizacji tkanek miękkich – Soniak
  • terapii punktów spustowych – Staciwa
  • udział w sympozjach Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji i Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej

Ceny wizyt

Wizytaod 30 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek8:00-11:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Wtorek16:00-20:00Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Środa8:00-11:00Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Czwartek16:00-20:00Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies