Agata Woźniak-Wiertlewska
Tech.
Agata Woźniak-Wiertlewska
Chcesz umówić wizytę?
Zadzwoń:
+48 22 636 47 74

O mnie

Jestem fizjoterapeutą z ponad dwudziestoletnim stażem. Wiedzę i praktykę zdobywałam w szpitalach konstancińskich, a następnie przychodniach warszawskich. Od 15tu lat pracuję w Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED, gdzie pomagam pacjentom odzyskiwać sprawność, pokonywać ból i cieszyć się z osiągniętego celu. Sport to towarzysz mojego życia, ruch w każdej jego postaci stanowi ważny element profilaktyki wielu chorób, co staram się uświadomić moim pacjentom. Interesuje mnie medycyna holistyczna, ciało, ­­umysł i emocje człowieka, które stanowią całość i pozwalają dotrzeć do prawdziwej przyczyny choroby.

Szkolenia

  • w zakresie obsługi urządzeń; laser wysokoenergetyczny, fala uderzeniowa, pole wysokiej częstotliwości
  • realizacja świadczeń z zakresu rehabilitacji leczniczej

Kursy

  • naukowo-szkoleniowy PTTS; staw kolanowy, barkowy, skokowy (wszystkie części)
  • kinesjology taping – Senderek
  • tapingu rehabilitacyjnego – Tittinger
  • manipulacji I mobilizacji tkanek miękkich – Soniak
  • terapii punktów spustowych – Staciwa
  • udział w sympozjach Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji i Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej

Ceny wizyt

Wizyta20-180 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek8:00-11:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Wtorek16:00-20:00
Środa8:00-11:00
Czwartek16:00-20:00

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies