Adrianna Kupińska
Mgr
Adrianna Kupińska
Chcesz umówić wizytę?
Zadzwoń:
+48 22 636 47 74

O mnie

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Moim celem jest pomoc pacjentowi powrócić do sprawności. Okazany uśmiech i zadowolenie motywuje mnie do pracy, dlatego zamierzam stale poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.  Staram się do każdego pacjenta podchodzić indywidualnie. Obszarem moich zainteresowaniach jest fizjoterapia w ortopedii i w sporcie. Dodatkowo ukończyłam studium, uzyskując tytuł: Technik Masażysta. 

Ukończone kursy

  • Masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe z anatomią palpacyjną
  • Kinesiotaping
  • Manipulacje nerwowo-mięśniowe
  • Możliwości pracy z blizną
  • Terapia manualna i igłoterapia
  • Aktywność fizyczna kobiet w ciąży
  • Aktywność fizyczna kobiet po porodzie

Ceny wizyt

Wizyta20 - 180zł

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies