Ostatnie dni promocji na wybrane zabiegi
10 Marzec 2021
Ostatnie dni promocji na wybrane zabiegi
 Przypominamy, że do 15 marca możecie skorzystać z 15-procentowego rabatu na:

  • TR-Therapy – zabieg przenosi fale o częstotliwości radiowej przez tkanki, tworząc ich selektywne przegrzanie, co ma działanie przeciwbólowe i regeneracyjne.
  • Super Indukcyjną Stymulację (SIS) – innowacyjna terapia bazująca na polu elektromagnetycznym o wysokiej intensywności, która pozytywnie oddziałuje na ludzką tkankę.
  • Falę uderzeniową – w zabiegu wykorzystuje się falę akustyczną, która przyspiesza proces zdrowienia i redukuje napięcie mięśni.
  • Laser wysokoenergetyczny – urządzenie emituje światło o skrupulatnie dobranej długości fali i mocy, które wykorzystuje się do biostymulacji tkanek i leczenia bólu.
Jeśli szukacie sposobu na regenerację po urazie, chcesz pozbyć się bólu lub nadmiernego napięcia mięśni – to jest to doskonały moment. Zapraszamy do zapisów telefonicznych lub przez IKP (przy zapisie należy wybrać specjalizację "Fizjoterapia").

Korzystaliście już z któregoś z wymienionych zabiegów? Jak wrażenia?
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies