20 Styczeń 2023
Nowy lekarz Alergolog w MULTI MED!
Niezmiernie miło jest nam powitać w zespole dr n.med. Anitę Gawlik-Ścisło!

Pani Doktor jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z pediatrii zrealizowała w Klinice Gastroenterologii, Żywienia Dzieci w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym WUM. Pani Doktor posiada również specjalizację w dziedzinie alergologii, którą ukończyła w Zakładzie Alergologii i Immunologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego pracowała w Poradni Alergologicznej Dzieci i Dorosłych. Ponadto kwalifikowała i prowadziła odczulanie dzieci i dorosłych z alergią wziewną.

Doktor Anita Gawlik-Ścisło zajmowała się pracą naukową i prowadziła badania w dziedzinie nieswoistych zapaleń jelit, uzyskując w 2019 roku tytuł doktora nauk medycznych. Jest autorką wielu publikacji naukowych o tematyce pediatryczno-gastroenterologicznej.

W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się całym szeregiem chorób i dolegliwości, z których warto wymienić choroby takie jak: astma, alergiczny nieżyt nosa, atopowe zapalenie skóry, pokrzywka, alergie pokarmowe, choroby wieku dziecięcego (angina, zapalenie zatok, zapalenie płuc i oskrzeli).

Ogromnie cenimy sobie możliwość współpracy z takimi specjalistami!
Do doktor Anity Gawlik-Ścisło możecie umówić się na wizytę na naszej stronie: http://bit.ly/3XAqU2B
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies