30 Lipiec 2018
Nowi fizjoterapeuci w zespole MULTI MED

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu w klinice MULTI MED przy ul. Prostej 69 dołączyło 3 nowych fizjoterapeutów: Anna Jerzykowska, Damian Ruta oraz Brian Gudaniec. 

ANNA JERZYKOWSKA

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, II Wydziału Lekarskiego, gdzie uzyskała tytuł magistra Fizjoterapii. Jej szczególnym obszarem zainteresowań są pacjenci o profilu schorzeń ortopedycznych, urazowych, a także analiza i reedukacja chodu. Czynny udział w licznych konferencjach naukowych pozwolił jejna zgłębienie wiedzy w zakresie różnych dziedzin fizjoterapii, jak i dał możliwość dzielenia się nią z innymi. Największą satysfakcję w zawodzie fizjoterapeuty sprawia jej możliwość pomocy cierpiącemu człowiekowi oraz uśmiech z i zadowolenie pacjenta.

Kursy i szkolenia:

 • PNF
 • podstawy rozluźniania mięśniowo-powięziowego

Na konsultacje do Ani zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00 w przychodni rehabilitacyjnej na ul. Prostej 69 w Warszawie.


DAMIAN RUTA

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia.

Mgr Ruta interesuje się szczególnie zagadnieniami z zakresu kardiologii, balneologii, medycyny fizykalnej oraz sportu (głównie lekkiej atletyki).

Od wielu lat jest uczestnikiem ulicznych biegów długodystansowych i biegów górskich.

Ukończone kursy:

 • Fascial Distortion Model
 • Taping rehabilitacyjny

Na konsultacje do Damiana zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 14:00-20:00 w przychodni rehabilitacyjnej na ul. Prostej 69 w Warszawie.

BRIAN GUDANIEC

Absolwent Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. J. Rusieckiego, obecnie na 5 roku studiów w belgijskiej szkole Flanders International College of Osteopathy w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobył pracując we Francji.

Przebyte szkolenia (masaż tkanek głębokich, techniki mięśniowo-powięziowe, techniki wisceralne i manipulacyjne oraz Master Course cz. I „Integracja Osteopatyczna”) pozwalają na pracę z pacjentami:

 • z ostrymi i przewlekłymi bólami kręgosłupa oraz obwodowych części ciała,
 • z rwą ramienną, kulszową,
 • z zamrożonym barkiem,
 • z bólami głowy, karku,
 • z cieśnią nadgarstka,
 • z bólami menstruacyjnymi,
 • z zaparciami.

Dodatkowo Brian wspomaga proces fizjoterapii po przebytych urazach (złamania, skręcenia, zerwania).

Na konsultacje do Briana zapraszamy w poniedziałki i czwartki w godz. 15:00-20:00 w przychodni rehabilitacyjnej na ul. Prostej 69 w Warszawie.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies